Kdo je k sakru Changing Faces?

Tímto způsobem pojmenoval britský server UKF nejnovější rozhovor se slovenskou rodačkou z Piešťan, která si říká Changing Faces. Shrnutí toho, co na sebe Changing Faces prozradila, najdete uvnitř článku.

Britská výprava serveru UKF do Prahy dorazila už v průběhu týdne, jenž předcházel zatím poslednímu ročníku masivního festivalu Let It Roll, aby se zúčastnila první světové konference týkající se drum and bass music s názvem Beats Evolution Conference. Na jedné z afterparties měli členové výpravy možnost poslechnout si výše zmíněnou slovenskou DJku a dle jejich slov si z ní sedli na zadek takovým způsobem, že s ní prostě museli udělat rozhovor.

Čtenář se v rozhovoru dozví, jak si Changing Faces užila Let It Roll, kde bere inspiraci k produkci a DJingu a jak se vlastně k těmto činnostem dostala. Dále si s ní členové UKF povídají o tom, v jaké situaci se aktuálně nachází česko-slovenská DnB scéna a její produkce a jaké jsou její plány do budoucna. Anglicky zdatní čtenáři si mohou celý rozhovor v originale přečíst zde. Changing Faces do budoucna přejeme hodně zdaru, protože na naší scéně je kvalitních liquid DnB producentů velmi málo.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.