Dave Owen – More Than You Know EP

Vibration Records se po menší odmlce konečně vrací zpět do hry. Nejnovějším přírůstkem v jejich katalogu je parádní More Than You Know EP od amerického producenta jménem Dave Owen, který díky svým dřívějším releasům na Liquid V, Drivem AM, Soul Trader Records apod. rozhodně není fanouškům liquidu cizí.

Na More Than You Know EP najde člověk čtyři vyletněné novinky. Titulní More Than You Know si hned zkraje posluchače podmaní táhlým vokálem ztrácejícím se mezi brnkáním strun a dlouhými tóny smyčců. Hollow Soul přidá do hry naopak příjemnou trumpetu a spolu s údery piána vdechuje skladbě ducha jako ze zakouřeného jazzového baru někde v Bronxu.

Deepový roller Under The Skin je oproti tomu změna o 100%, příjemně však ostatní tracky doplňuje. A konečně poslední, Eyes On Me, se vrací opět na liquidovou vlnu, tentokrát opravdu vyletněnou a veselou.

More Than You Know EP nakoupíte na Beatportu, Junodownloadu, Google Music a brzy se objeví také na shopu Vibration Records.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.