Black Barrel – Solar System EP

Kde se vzal, tu se vzal – černý barel plný luxusní hudby. Evgeny Khmel, jak se jmenuje ruský producent, který za pseudonymem Black Barrel stojí, si svou cestu na Fokuz Recordings prošlapal přes spoustu dalších respektovaných labelů jako Mindtech Recordings, Celsius Recordings, Syndrome Audio či Dutty Audio.

Obsahem barelu jsou tři tracky na Fokuz poměrně dost deepového ražení. Základem všech tří je hutná subbasa a poměrně minimalistický beat, ke kterým se sem tam přidá nějaké to brnknutí, zatímco v pozadí dokreslují atmosféru nenápadné pady. Celkově hrají však spíš na propracovanou atmosféru, na party bez mocného soundu se asi chytat příliš nebudou.

Černý barel je bohužel k sehnání opět pouze jako Beatport Exclusive, na ostatní shopy si jeden musí ještě pár dní počkat.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.