Actraiser – Into The Wilderness EP

Multitalentovaný anglán Actraiser opět potěšil své fanoušky novým EP na Fokuz Recordings plným jeho klasického soundu, jenž by se dal s trochou nadsázky označit jako „melancholický liquid funk“ plný zvuků reálných nástrojů.

Into The Wilderness EP tak přináší tři zbrusu nové skladby plné teskných tónů jdoucích ruku v ruce s měkkou basovou linkou, která tu a tam trochu zavrčí, aby posluchači připomněla, že se pod rouškou lowpass filtru skrývají i nějaké ty zoubky. Titulní skladbě Into The Wilderness dominuje melancholické pobrnkávání na kytárku, kterou posléze doplní i kouzelné tóny příčné flétny, zatímco Creature Comforts sází spíš na protáhlé smyčce. Poslední track, Drawing With Light, pak posluchače očaruje kouzelným vokálem rozplývajícím se mezi éterickými pady.

Into The Wilderness EP lze zatím zakoupit exkluzivně pouze na Beatportu, případně si jej můžete předobjednat na Google Music, kde se stejně jako v ostatních digitálních shopech objeví 8. srpna.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.