DJ Fresh oznámil konec kariéry

Jedna z největších legend dnb scény, DJ Fresh, ohlásil prostřednictvím své facebookové stránky konec své kariéry. Po jménech jako Avicii či Borgore je tak další velkou hvězdou, která se rozhodla pověsit své řemeslo na hřebík v zájmu svého zdraví a osobního života.

Ostatně, po více než dvaceti letech působení na scéně jak pod křídly legendárního uskupení Bad Company, tak pod svým vlastním jménem, už na to má docela právo. Ve svém příspěvku Fresh vyjádřil kromě poděkování všem svým fanouškům také znechucení celým hudebním průmyslem, který vnímá jako falešný a prohnilý a jehož součástí už nadále nechce být. Zda bude pokračovat v nějaké vlastní tvorbě ještě úplně jasné není, ale s mejdany už končí prý nadobro. Pokud tedy chcete Freshe slyšet ještě někdy za mixem, měli byste si pospíšit. Od roku 2017 už budete mít smůlu.

 

DJ Fresh oznámil konec kariéry

 

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.