Rolfey – All Night EP

Na Soul Deep Recordings nedávno vyšlo EPčko s názvem All Night, které má na svědomí mladý producent z Anglie tvořící pod pseudonymem Rolfey. I přesto, že je tento člověk světové DnB scéně prakticky neznámý, tohle EPčko rozhodně stojí za poslech!

První track nesoucí název celého EP, tedy All night, posluchače překvapí vkusně poskládaným deepovým beatem doplněným klávesovou melodií, která se vám velmi rychle dostane pod kůži. Vše poté završí kombinace můžských a ženských vokálových partů, které umocní vyznění celého songu.

Druhá skladba s názvem True Intention spojuje oldchoolové perkuse, jemný beat a pomalu se linoucí melodickou stopu, které tracku dodává ten správný melancholický pocit. Kombinace zmíněného dělá z True Intention ideální volbu pro odpočinkový poslech hudby.

All night EP je prozatím dostupné pouze na stránkách Soul Deep Recordings, ale již brzy by se mělo dostat na všechny standardní internetové platformy pro nákup hudby.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.