Dephzac – Home EP

Na vydavatelství DEPHRECORDS & DPH:LTD vychází 28. června nové EP s názvem Home, které má z velké části na svědomí slovenský producent Dephzac. Uvnitř se nachází 4 liquid DnB tracky, na které se teď podíváme trochu blíže.

První z tracků kombinující deepový sound s minimalistickou melodií nese název Lost Mind a výborný vokál k němu nazpívala dvorní zpěvačka producenta Chris.Su, Fedora.

Druhý track s názvem Beach Piano je ryze liquidového charakteru a jak již sám název napovídá, prolíná se jím příjemná klavírní melodie spojující v sobě klasické piáno a elektronické klávesy.

Velmi podobně je na tom i třetí track, jež nese název celého EP, tedy Home. Na něm Dephzac spojil síly s dalším slovenským projektem iBstract a již z prvního poslechu je znát, že se tato spolupráce vyplatila. Deepovo-liquidový track s výraznou klavírní linkou je jak dělaný pro letní večery pod širým nebem.

Poslední track nazvaný Baka je výrazně odlišný od předchozích tří a na EPčku figuruje jako experiment. Výrazně zlomený a ostrý beat je doplněn tajmeným vokálem a velmi minimalistickou melodií, která z Baky činí zajímavý závěr velmi vydařeného EP.

Pokud by vás EP zaujalo, můžete si ho předobjednat např. na Junodownloadu či na Google Music. A co víc, s Dephzacem se také můžete potkat naživo a to už 9.7. v brněnském klubu Perpetuum na akci Broken Orchestra, kde vystoupí po boku trumpetisty, který celý program doprovodí svým LIVE vystoupením.

flyer_web

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.