Blackout slaví 3 roky od založení, oslavil to novou remixovou kompilací

Jako by to bylo včera, co Black Sun Empire ohlásili založení svého nejnovějšího labelu Blackout, s nímž navázali na své předchozí labely Black Sun Empire Recordings a Obsessions. Zdání ale klame, už tomu jsou 3 roky, co se tak stalo, a to už je důvod k oslavě! Jako dáreček pro své fanoušky Black Sun Empire přichystali novou kompilací plnou remixů a VIP verzí.

Třináct je v tomto případě šťastné číslo, neboť právě tolik skladeb se na kompilaci vešlo. Sešla se na ní snad půlka neurofunkové scény, mezi autory originálů i remixů se objevila jména jako Pythius, The Upbeats, Telekinesis, Audio, State Of Mind, Current Value a hromada dalších. Posluchače čeká divoká jízda od začátku až do konce a šílené tempo nepoleví ani na vteřinu. Tohle LP prostě nesmí ve sbírce žádného ničitele parketů chybět!

blackout-3-years-1024x1024

3 years of Blackout

01. Black Sun Empire & State Of Mind – Until The World Ends (Mind Vortex Remix)
02. Audio – Bag Of Bones (Black Sun Empire Remix)
03. Telekinesis – Fight Club Feat. Coppa (Pythius Remix)
04. Neonlight & Wintermute – Influx (Misanthrop Remix)
05. The Upbeats – Def Crescent (Neonlight Remix)
06. Optiv & BTK – Malfunction (State Of Mind Remix)
07. Pythius – BBT (Current Value Remix)
08. Misanthrop – I Need More (Audio Remix)
09. Mindscape – One Sound Ft. Kryptomedic (Rido Remix)
10. Current Value – Loner (Mindscape Remix)
11. Neonlight – Extrasolar (Telekinesis Remix)
12. Black Sun Empire & State Of Mind – Unconscious VIP
13. Black Sun Empire & State Of Mind – Ego VIP

Tuhle vymazlenou kompilaci seženete buď na oficiálním Blackout Shopu, nebo klasicky Beatport, Junodownload, Digital-Tunes a Google Music. Pro další místa, kde se dá album poslechnout, doporučujeme navštívit fanlink alba.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.