Bad Taste otvírá další černou skříňku

V pořadí již čtvrtá černá skříňka od Bad Taste obsahuje výběr dvaceti starších kousků, které přestály zkoušku času a nyní se vracejí, aby vám připomněly, že do starého železa ještě nepatří.

Z dlouhého seznamu jmen producentů, kteří mají na téhle kompilaci své tracky, stačí vybrat pár, aby bylo jasné, co se v černé skřínce skrývá. Agressor Bunx, Malux, Billain, Cruk, State Of Mind, Aeph a mnoho dalších, ti všichni zaručují prvotřídní neurofunkový námrd, u některých tracků až s lehce nostalgickým feelingem.

Neurofunková královna Kloé pro Bad Taste navíc namíchala exkluzivní mix poskládaný z obsahu černé skříňky. DNBlog doporučuje: Nepropásněte ho!

Black Box Four se dá sehnat jednak na Bandcampu Bad Taste, ale samozřejmě také na Digital-TunesGoogle Music, na Beatportu a také na Junodownloadu.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.