Changing Faces – Direction EP

Liquidová stálice z Piešťan, Changing Faces, se vrací na Fokuz Recordings se svým novým EP, až po okraj napěchovaným provotřídním intelligent dnb. Directions EP potěší především fajnšmekry preferující místo hopsavých melodií spíše procítěnou atmosféru, která je v případě Directions EP tak hutná, že by se dala mazat na chleba. 

Titulní track Direction hraje na lehce melancholickou notu a zve posluchače na magickou cestu do neprobádaných končin zalitých slábnoucím svitem zapadajícího slunce, na které vás bude provázet i další, podobně laděný track s názvem JBT, jenž je zároveň collabem s slovenským producentem říkajícím si Ero Drummer. Ten se ostatně podílel i na dalším tracku s názvem The Moment VIP, následovaným poslední skladbou All That You Got, která z EP vyčnívá o poznání veselejším tónem než u předešlých tří.

EP je k sehnání zatím jako Beatport Exclusive.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.