Chceš mít Outlook Festival zadara? Přihlaš se jako dobrovolník!

Při pořádání našlapaného festivalu jako je Outlook je každá ruka dobrá. A právě proto se pořadatelé rozhodli dát šanci všem, kteří by si chtěli svůj pobyt na festivalu doslova odpracovat. 

Za tři 6-8 hodin dlouhé směny si člověk krom slušivé fosforeskující vestičky vyslouží také festivalový lístek, místo v kempu a i nějaký ten žvanec, aby při práci nebyl hlad. Pokud vás tedy tato možnost zaujala, neváhejte – uzávěrka pro přihlášení na specifické posty je v neděli 29. května, což už se kvapem blíží! Veškeré info najdete na oficiální stánce pro nábor dobrovolníků.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.
  • Marcel Karger

    Tramping to je peklo 😀 Příště si zkus zabalit tak abys to na tři dny byl schopnej odtahat všechno na zádech a zároveň si zachoval i ten malej kousek pohodlí… každopádně fandím jo a chybí ti tam meloun a absinth!

  • Daniela

    Díky za připomenutí LIR 2011, kde byly mikrotenové sáčky v botách fakt velkým hitem 😀