Pravá identita Richieho Brainse byla odhalena!

Je to už drahná doba, co se na twitteru poprvé objevila záhadná postava s rozmazanou tváří,  zajímavým zvukem a jménem Richie Brains. Fanouškům Exit Records (a nejen jim) nasadil Richie pořádného brouka do hlavy. Kdo to tedy k čertu je ten Richie Brains? 

Odpověď bude možná trochu delší, než jste čekali. Richie Brains (a.k.a. Dick Head) totiž není jeden člověk, ale jedná se o kolaboraci pánů Alix PerezChimpo, Fixate, Fracture, Om Unit, Sam Binga a Stray.

Richie Brains is...

Odhalení Richieho identity navíc kráčí ruku v ruce s vydáním „jeho“ alba s příznačným jménem „Who Is Richie Brains?“, jak jinak než na Exit RecordsAlbum obsahuje čtrnáct různorodých tracků a je opravdu hodně experimentální, dnb se na něm hledá poměrně obtížně. Poslechnout si jej lze zatím akorát na Bandcampu Exit Records.

Celou story o tomhle zajímavém projektu a jeho tajemné kampani si můžete přečíst na dBridgeově blogu.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.