Furneyeho nové EP exkluzivně na Soul Deep Rec.

Britský DnB producent Furney vydává nové EP s názvem Frozen Hours, které je aktuálně exkluzivně dostupné pouze na labelu Soul Deep Recordings.

Frozen Hours obsahuje dva ryze liquidové tracky, jež nesou název Frozen Hours Out of Love. Zatímco titulní skladba Frozen Hours spojující v sobě kytarové a klavírní melodie dopadla na výbornou, druhý track s názvem Out of Love je svým soundem spíše průměrného charakteru. Vzhledem k tomu, že se však skladby dají již standardně zakoupit zvlášť, to nepředstavuje vážnější problém.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, skladby jsou prozatím dostupné pouze na stránkách Soul Deep Recordings a případný zájemce je může naleznout zde.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.