Coppa představuje DEFCON1

Značně nedoceněný Berlínský label Subsistenz, kterému nešéfuje nikdo jiný než sám Current Value, přichází opět s novým EP. Jmenuje se DEFCON1 a je to pořádný grupáč! Spolu si to na něm rozdali Machine Code, Agressor Bunx, Current Value, L33 a MC Coppa, a to pěkně tvrdě. Respektive, při pohledu na tracklist to spíš vypadá, že to bylo víceméně takové bukkake s Coppou v hlavní roli, neboť má na rozdíl od ostatních své nenechavé prstíky ve všech čtyřech skladbách, které se na EP vlezly. 

Zatímco hejtři „emsíků“ nejspíš už dávno přestali číst, zbytek neurofunkového publika se nad soundcloudovým playlistem níže celkem vyřádí. Nasrané reesy si to šlapou ruku v ruce s neústupným beatem, Coppa do toho plodí chytlavé říkanky a už po prvním poslechu není pochyb, že tohle EPčko na tanečním parketu donutí vystřelit k nebi nejeden pár rukou.

K sehnání ode dneška všude možně. Pro pohodlnost: Digital-Tunes, Junodownload, Google Music, Beatport.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.