Šokující odhalení: Dawn Wall odkryl svou identitu

Otázka „kdo je Dawn Wall“ trápí fanoušky už od vydání jeho první desky na Integral Records. Ač si za tu krátkou chvíli stačil díky své muzice získat tisíce příznivců, na plakátech večírků byste jeho jméno hledali marně a veškeré informace o jeho původu doposud spadaly do kategorie neověřitelných drbů. To ale s dneškem končí, sám pan producent se totiž konečně odhodlal vyjít s pravdou ven.

Kdo se tedy doopravdy skrývá za pseudonymem Dawn Wall? Odpověď vám asi vyrazí dech. Není to totiž nikdo jiný, než sám plešatý vládce pekel z Prahy, Forbidden Society, který se světu dnes přiznal prostřednictvím své facebookové stránky. Při vší absurdnosti to ale v podstatě dává docela dobrý smysl, jak ostatně vyplývá z Jindrova komentáře k celé záležitosti:

Produkce jednoho neurofunkového válu za druhým člověka po čase trochu omrzí. Jenže dokážete si představit reakce fanoušků poté, co bych po tolika letech budování FSRECS pod svým jménem začal místo klacků v kýblu vydávat liquid? Sežrali by mě zaživa! To už bych mohl na další Therapy Sessions rovnou přijít v růžovém tričku s jednorožci a nápisem I LOVE DAVID GUETTA vyšitým z flitrů.

A právě strach z přijetí fanoušky byl podle Jindry hlavním důvodem, proč své něžnější alter ego tak dlouho tajil před veřejností. Čím dále do světa se však jeho liquidová tvorba dostávala, tím náročnější bylo udržet vše pod pokličkou a tenhle neustále se zvyšující tlak nakonec vyústil v dnešní odhalení.

Fanoušci, které jsem získal jako Dawn Wall, už nejspíše v této době vyrovnají ztrátu těch, kteří tíhu reality neunesou a na FSRECS po mém přiznání zanevřou. Navíc jsem po té době dospěl k názoru, že mě to už ani moc trápit nemusí, protože mě teď čeká velká liquidová tour – nedokážete si vůbec představit, kolik promotérů se těší, až si budou moct jméno Dawn Wall napsat na plakát.

Nezbývá tedy než Jindrovi pogratulovat k tomuto odvážnému kroku a popřát hodně štěstí a spoustu nových fanoušků, jež dokážou jeho nový směr náležitě ocenit.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.