Projekt Terminal odhalen!

Je to tady! Rouška tajemství obklopující projekt Terminal byla konečně odestřena, odhalujíc skutečnou podstatu tohoto originálního počinu. O co se tedy jedná?

Na youtube kanálu projektu, který je zároveň jeho hlavní platformou, se nejdříve objevilo zahajovací video spojující „techy“ vizuál, jehož autorem je Amar Mulabegovic a.k.a. The Macula, a Billainův vymazlený sound design.

Krátce po tomto teaseru už na kanálu přibyl i první track, Prolixův remix tracku Oxygen, jež původními autory jsou Bad Company.

Ač je to snadno přehlédnutelné, bystrému pozorovateli neujde směrové kolečko v levém horním rohu u obou videí. Jsou totiž „360°“, což znamená, že se v nich můžete volně „rozhlížet“ okolo sebe. A to není všechno, v plánu je i spojení s VR systémy, wow!

To je tedy v podstatě pointa celého Terminalu – poskytnout fanouškům tvrdších odnoži drumandbassu novou platformu pro poslech čerstvých tracků, která je díky spojení audia a videa zcela pohltí a posune jejich prožitek z poslechu na zcela novou úroveň. Win-win situace jak pro posluchače, tak pro producenty, jejichž muzika se dostane k zase o něco širšímu spektru posluchačů. Nezbývá než držet tomuhle originálnímu projektu palce, protože Terminal si to rozhodně zaslouží!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.