L33 – Karate EP

Rudé světlo zapadajícího slunce protahuje stíny v krajině, zatímco se jeden z nejmocnějších válečníků Eatbrainu, L33, připravuje na příchod soumraku. S nástupem noci opět povstanou mrtví, přitahováni magickou mocí zdroje signálu. Jen on je však může s pomocí svého Karate poslat zpět tam, kam patří.

Sám už se soumraku nemůže dočkat a těší se, až na hordě živých mrtvých vyzkouší své čtyři nové, zatraceně smrtící chvaty. Jejich jména zní Clublife, Bloodrain, Earthbounce a Zealot a jejich účinek je zničující – doslova vás rozsekají. Nemilosrdné basové linky popoháněné neúnavným beatem nenechají nikoho pochybovat, že je to právě L33, kdo přichází jako poslední naděje lidstva před hordami zla, jež se právě probouzí ze spánku pod rouškou nastávající noci. Přišel čas skončit to s nimi jednou provždy!

Karate EP je k sehnání zatím pouze jako Beatport exclusive, 28.3. se objeví digitál i všude jinde a u vinylové verze visí zatím smutné „TBA“.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.