SpectraSoul rozjíždějí vlastní label Ish Chat Music

Jack Stevens a David Kennett za svou producentskou kariéru pod společným jménem SpectraSoul stihli vystřídat hromadu labelů od Goldieho Metalheadz přes dBridgův Exit Records UK či Kasrovu Critical Music až po Frictionovo Shogun Audio, kde se nakonec uchytili jako „rezidenti“. Teď však cítí, že je čas posunout se dál, a zakládají si vlastní label.

Stejně jako v případě spousty jiných umělců i Ish Chat (jež dostal své jméno podle jednoho z tracků z jejich prvního alba) vznikl za účelem větší svobody ve vydávání vlastní tvorby, která by se třeba pod hlavičkou jiných labelů ani nikdy nedostala ven (lze tedy předpokládat, že se nebude jednat čistě o dnb).

SpectraSoul navíc hned ohlásili i první release, EP s názvem Only You, skrývající čtyři prý velmi různorodé tracky. Venku k poslechu je zatím poslední z nich s poetickým názvem 4URGH. Celé EP se na svět dostane 25. března a kromě 4URGH se na něm objeví ještě tracky Only You, SM1 a From The Jaws. Předobjednávat na Bandcampu Ish Chat Music lze už nyní.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.