Evro – Cyber Initiative EP

Víte, co má společného španělský label Melting Pot Records, Česko, Slovensko a neurofunk? Odpovědí je jejich nejnovější release s názvem Cyber Initiative pocházející ze studia slovenského producenta, který si říká Evro a žije v Brně.

Cyber Initiative je už dokonce druhý Evrův zářez na Melting Pot – tím prvním byl track Another Universe, který společně s šesti dalšími neurofunkovými tracky vyšel na kompilaci k příležitosti oslav desátého výročí labelu.

Na Cyber Initiative se vlezly dvě propracované novinky, Cyrax a Sektor, které si můžete poslechnout momentálně jednak na Bandcampu Melting Pot Records, odkud je také možné tracky zakoupit, ale už se objevily i na oficiálním youtube kanálu labelu. Krom Bandcampu release najdete i na Digital-Tunes, na Beatportu, na Junodownloadu i na Google Music.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.