Agressor Bunx – Total Destroy / Crusader

Po našlapaném Maluxově releasu přichází Bad Taste Recordings s další zbraní hromadného ničení, tentokrát v podobě nové hudby od Agressor Bunx. Tahle ukrajinská dvojka, která se dnes zastaví vůbec poprvé u nás, má neurofunk těžce v malíku a jejich nový release je toho čerstvým důkazem.

Ostatně, co jiného si představit pod jménem Total Destroy, než totální nářez. Že track dostojí svého jména napovídá už propracované intro s válečnými bubny, stylovým chorálem a smyčci dotvářejícími atmosféru, jež se nakonec zvrhne v nezastavitelnou neurofunkovou genocidu, která rozhodně nikoho nenechá sedět a pocucávat drink. Druhý track s názvem Crusader sice začíná trochu víc zlehka, ale nenechte se zmást – rozjede se do stejného nářezu, jako Total Destroy. Totální destrukce parketu zaručena.

Deska zatím vyšla jen jako Beatport exclusive (klasika u Bad Taste), takže zatím je k sehnání zde, všude jinde (včetně vinylové verze) se objeví 4. března. A pokud byste je dnes chtěli vidět a hlavně tedy slyšet naživo, hurá do pražského Crossu, kde vystoupí na akci HOOFBEATS w/ AGRESSOR BUNX & DUB ELEMENTS & TRILO & QO @ CROSS CLUB 19.02.2016.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.