Videoklip: John B – Starburst 2016

Ačkoliv už John B není na poli produkce tak aktivní jako dřív, na vavřínech rozhodně neusnul a ve svém studiu stále něco kutí. Skrze svou facebookovou fanpage se nyní nechal slyšet, že se chystá remasterovat své album Visions, od jehož vydání uplynulo už neuvěřitelných 18 let. Tedy, „chystá se“ není ten správný výraz, John na tom už nějakou dobu maká a dokonce už je stanoveno i datum vydání na 4. března – což je za chvilku!

Proč měnit, co funguje - obal remasterované verze je prakticky totožný s tím původním.
Proč měnit, co funguje – obal remasterované verze je prakticky totožný s tím původním.

Následující videoklip plnící roli traileru k celému albu vzniknul k tracku Starburst, který letos slaví dokonce krásné kulatiny – John B jej začal skládat už v roce 1996. Nyní se tento track, původně kompletně vytvořený na analogu, dočkal svého znovuzrození, a to doslova. John B jej totiž vytvořil znovu úplně od nuly, tentokrát však s použitím všech moderních vychytávek, o kterých se mu tehdy ani nesnilo. Vy si jej teď můžete poslechnout jako soundtrack k epickému průletu kouskem vesmíru.

Pokud by vás náhodou tato zpráva potěšila natolik, že máte nutkání si album hned předobjenat, můžete to zkusit na iTunes.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.