Soutěž o hraní na březnovém Bassproofu

Brněnská Redrum crew ve spolupráci s DJ školou TEMPO vyhlásila před pár dny soutěž pro všechny DJs, kteří by si rádi do bia přidali zářez jménem „support Pythia na březnovém Bassproofu„.  Ano, přesně ten Pythius, který momentálně drtí neurofunkové žebříčky pod logem Blackout Music.

Pravidla jsou jednoduchá – nahrát půlhodinový set na gramofonech nebo CD playerech, přičemž jsou povoleny i DVS systémy. Bitrate setu musí být minimálně 256kbps a převládajícím hudebním stylem musí být pochopitelně drumandbass, a to adekvátní scénáři večera (s liquidovým setem to člověk asi nevyhraje).

Bassproof w/ Pythius - 18.3.2016, Favál Brno
Bassproof w/ Pythius – 18.3.2016, Favál Brno

Hodnocení setů bude složené klasicky ze dvou částí, hlasování veřejnosti a hlasování odborné poroty. Co získá výherce myslím není potřeba znovu opakovat, jen je záhodno dodat, že druhé a třetí místo získává cenu útěchy v podobě volného vstupu na akci.

Celé znění pravidel včetně návodu, kam soutěžní set odeslat a jak proběhne vyhlášení, najdete na webu Redrum crew. A poslední zásadní informace – pokud se tedy chystáte něco nahrát, musíte to stihnout do 26. února.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.