Allied – Obscurity EP

Rozjetá MethLab Agency přináší svůj první release určený pro jejich sublabel BNKR, jež vzniknul jako další krok po sérii audio-vizuálně vymazlených eventů stejného jména. 

Tu čest začít psát historii nového labelu nakonec slíznulo producentské duo Allied, které v rámci Obscurity EP nadělilo hned čtyři nové tracky. Kdo by však čekal typické „Allied-style“ šlapačky, bude možná trochu překvapen – obsah EP je podstatně vyklidněnější a spíše než na zabijácké bubny a basy klade důraz na minimalismus a silnou atmosféru. Ta jde navíc ruku v ruce s vymazleným vizuálem EPčka, jež vznikl z fotografie talentované fotografky Danily Tkachenko, a dohromady tak utváří krásný audiovizuální celek. Jen tak dál!

Obscurity EP vychází právě dnes (5.2.2016) a koupit si jej můžete buď jako Beatport exclusive zde, nebo na vinylu skrze MethLab Bandcamp.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.