Let It Roll Winter vyhlašuje DJ contest

Máte chuť připsat si do bia support jmen jako Zombie Cats, The Upbeats, Emperor či například State of Mind? Tak neváhejte ani vteřinku a pusťte se do nahrávání setu pro nově vyhlášený DJ contest, jehož vítězové otevřou Madhouse a Underworld stage na letošním zimním Let It Rollu.

Dle slov pořadatelů není cílem nahrát co nejvíc nasraný a technicky vypilovaný set ve kterém se tracky střídají rychleji než týpci u pisoárů na Oktoberfestu, ale nápaditý mix, který decentně jednu z uvedených stages odstartuje.

Lineup na letošní zimní LIR
Lineup na letošní zimní LIR

Uzávěrka pro odeslání setů je 1. únor 2016, poté odstartuje veřejné hlasování prostřednictvím serveru sety.cz, na který se soutěžní sety nahrávají. Mixy, které budou mít nejvíce hlasů a pozitivních komentářů poté postoupí do finále, ze kterého odborná porota vybere dva vítěze a 15.2. vyhlásí jejich jména.

Oba výherci kromě hodinového DJ slotu vyhrávají také LIR tričko od Escape Wear a jeden volný vstup pro svůj doprovod.

Oficiální vyhlášení soutěže na webu Let It Roll najdete zde, soutěžní stránku na sety.cz s formulářem pro odeslání setu pak zde.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.