Druhá lednová várka freeček

Jako na potvoru se okamžitě po zveřejnění předchozího článku s free tracky objevila spousta nových. Takže si držte klobouky, druhá lednová várka freeček je tady a je jich opravdu pořádná hromada, jedno povedenější než druhé!

Začneme zvesela utútaným remixem plným zpívánek od Chordse, který je do středoproudového setu jak dělaný.

To Gydra, ruský talent, který tomu poslední dobou dává řádně na prdel, zahrál se svým freečkem na úplně jinou notu. A kdo Gydru zná dobře ví, že ten nakrknutej Santa žádné zpívánky nepřináší a že má tu dýmku plnou cracku.

Na stejné, jen trochu míň zuřivé a o dost víc funky vlně se nese freečko od Evol Intent, kteří v záchvatu kreativního šílenství zprznili dva své staré tracky dohromady a světe div se, ono to má dost koule!

Do výběru se dostal i vánoční dárek od Technimatic, který už sice stihl od svého uvolnění lehce vychladnout, ale vynechat ho v prvním lednovém seznamu freeček byla prostě obrovská škoda.

V pohodovém duchu se nese i vánoční freečko od anglána Colossuse.

S trackem Multiverse se pochlapil poměrně neznámý londýňan Chewy Jetpack, představující ve svém dílku zajímavé splynutí žánrů.

Své fanoušky se rozhodli potěšit i Ivy Lab s perfektním remixem tracku Ride This Train.

Hospital využil příležitosti k získání vašeho e-mailu a sdílení na facebook/twitter, takže to tak úplně zadara není, ale budiž. Whiney za to stojí.

A ještě jedno repete jejich špinavého triku, tentokrát je obětí collab Hugha Hardieho a dvojky Pola & Bryson.

Ale tahle optimistická pecka s MC Darrisonem je už opravdu free!

A na úplný závěr vychytaný neurodeepový remix TCho aktuální hitovky Rep, na které dělal spolu s MC Jakesem a kterou si vzal do parády tříčlenný australský projekt Gran Calavera.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.