Poslední release Renegade Hardware odhalen

Konec roku 2015 je skoro tady a s ním také oficiální konec labelu Renegade Hardware (více informací o tom, co za tímto rozhodutím stojí, najdete v jednom ze starších článků). Na řadě už je jen poslední EP s přiléhavým názvem „End Game EP“ obsahující hudbu od slovenského producenta Trila, nyní žijícího v Polsku.

Pokud vám jméno Trilo nic neříká, vězte, že to není žádný zelenáč. Na seznamu labelů má už jména jako Bad Taste, Eatbrain a Disturbed, Renegade Hardware nevyjímaje. Na EPčku si mimo jiné střihnul dva collaby – jeden s anglickým producentem říkajícím si Artifact a druhý s notoricky známým duem Zombie Cats a.k.a. Rregula & Dementia.

První track si můžete poslechnout v soundcloudovém okénku níže, ostatní zatím najdete jen na oficiální stránce EPčka.

Release můžete předobjednat zde, oficiální datum vydání digitálu je stanoveno na 18.12.2015 a vinyl vyleze ven dokonce až příští rok, konkrétně 22.1.2016.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.