LSB vydává About Tonight EP

A že to čekání rozhodně stálo za to. Je nasnadě, zda má cenu About Tonight vůbec představovat, neboť všichni správní fanoušci liquidu už o něm jistojistě dávno ví a mají dnešní datum dávno zakroužkované v kalendáři tlustou červenou fixou. Když ještě vezmeme v potaz, že dnes vychází i Eneiovo album Rituals, dalo by se říct, že Vánoce letos přišly opravdu brzo.

Za povedeným artworkem na posluchače čekají čtyři velice vymazlené tracky – dva z nich jsou čistě Lukeovým dílem, jeden mu zremixoval Lenzman a na jednom spolupracoval s dalším liqudovým matadorem, což není nikdo jiný než Tokyo Prose. Všechny čtyři spojuje poměrně vyklidněná atmosféra s nádechem melancholie, EP přímo vybízí pustit si ho při dlouhém zimním večeru, kdy z komínů stoupá kouř a za okny se pomalu snášejí vločky. Tak teď už teda jen aby začal padat ten sníh.

Nakupovat můžete na LSBho bandcampu, ve Spearheadím eshopu, na digital-tunes, Google music, na Junodownloadu či na iTunes. Na Beatportu bylo v době psaní článku ticho po pěšině, ale komu to vlastně vadí, že..

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.