Mix dne: Promomix Eneiova nového alba Rituals

Ruského hlubináře Eneie asi není mezi fanoušky deep D&B potřeba sáhodlouze představovat. Čtvrtého prosince tomuto producentovi má vyjít jeho druhé studiové album s názvem Rituals a sám autor nám k němu namíchal krátký promomix.

Ačkoliv je délka setu čítající necelých 15 minut ne příliš uspokojující, posluchače můžeme utěšit tím, že mix obsahuje několik tracků z nového alba, které zatím nikde jinde nebyly zveřejněny. Skalní fanoušci si mohou již teď celé album předobědnat na stránkách Critical music, kde naleznou jak elektronickou, tak analogovou verzi.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.