Retronics má nový release na Soulvent Records

Poměrně mladému britskému labelu Soulvent Records přibyla začátkem listopadu další vydaná deska do sbírky a byla by velká škoda se o ní nezmínit. Autorem vydaných tracků je Retronics, což je jedno z alter eg multitalentovaného maďarského producenta Dániela Nyári, kterého můžete znát také pod jmény Inward Phase nebo Daniel Clown.

Pro mnoho čtenářů je tahle deska možná trochu překvapením, neboť Dániel se na DNB scéně zapsal do povědomí lidu právě pod nickem Inward Phase, se kterým mají posluchači asociovaný poměrně tvrdý neurofunk kombinovaný s melodickými prvky. This Will Come a Even If jsou však úplně jiného ražení – kombinují minimálnější deepový sound s liquidovými samply a ačkoliv to nezní jako dvakrát zábavná kombinace, opak je pravdou a oba tracky si jistě najdou místo v nespočtu liquidových setů.

Nakupovat můžete např. na Beatportu, Junodownload, Digital Tunes či Google Music.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.