MethLab vydává release na Bad Taste a k tomu snare pack zdarma

Mladé, ale těžce progresivní uskupení MethLab zastupující zvučná jména jako AlliedBillainCurrent ValueThe Sect či Rawtekk, o sobě dalo znovu vědět. Na Bad Taste Recordings pod jejich hlavičkou právě vychází EP se strohým názvem MethLab // 1 a jako bonus nyní uvolnili i malý dárek pro všechny producenty v podobě balíku snarů.

MethLab // 1 čítá celkem čtyři tracky a podíleli se na něm Machine Code, Silent Witness, Allied a Signs. Asi nemá smysl plýtvat slovy nad zlámaným beatem, aneb jak tvrdí staré české přísloví, jeden soundcloud widget vydá za tisíc slov. Pokud se vám tracky zalíbí, nezbývá než vydat se na Beatport – release vyšel jako BP Exclusive a v ostatních shopech se objeví 20. listopadu.

Zmíněný snare pack s poetickým názvem #DATSNARETHOUGH je takové malé roztomilé freečko, které potěší všechny producenty. Obsahuje rovných 30 samplů, od každého umělce zastupovaného MethLab agency dva, přičemž jako třešinku na dortu přihodil svou trošku do mlýna i Maztek. K získání snare packu je však nutné zapsat se na MethLab mailing list, což učiníte skrze tento odkaz.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.