High Contrast píše blog

Ten se však naproti tomu, co bychom všichni očekávali, netýká hudby, její produkce ani DnB scény, ale něčeho úplně jiného. Skalní fanoušci už možná téma blogu tuší a ti ostatní se jej dozví uvnitř článku.

Lincoln Barrett a.k.a. High Contrast píše blog o filmech! Jeho dětský sen skládat v dospělosti filmovou hudbu mu sice nevyšel (děkujme za to všemohoucímu), ale toto umělecké odvětví ho uchvátilo natolik, že s námi alespoň sdílí své zážitky, poznatky a názory. A co tedy zvědavý čtenář na blogu může nalézt? Předně se tam nachází TOP 10 Lincolnových filmů za každý uplynulý kalendářní rok. Dále si návštěvník může přečíst detailní rozbory filmů, které Lincolna zaujaly natolik, že pouze nestačilo zařadit je do výročního seznamu TOP filmů. Čtenář se také může dozvědět o žánrových filmech, které z nějakého důvodu unikly zájmu široké veřejnosti, ale Lincolna naopak oslovily. Pokud byste měli zájem zjistit si něco více o High Contrastově filmovém vkusu, zmíněný blog naleznete zde.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.