Videoklip: London Elektricity – Phase Us (feat. Emer Dineen)

Už za chvíli tady máme nové album od London Elektricity a jako ochutnávku pro nedočkavce si zatím můžeme pustit nový videoklip k songu Phase Us. 

Již 6. studiové album šéfa Hospital Records Tonyho Colemana a.k.a. London Elekticity spatří světlo světa 6. listopadu 2015. Ačkoliv už si všichni Tonyho fanoušci mohou říci: „Máme to za pár“, ještě několik málo dní si na tento slavný moment budou muset počkat. Mezitím si mohou dlouhé chvíle krátit sledováním jeho nového videoklipu, který vzešel ze zmiňovaného alba, jež nese název Are We There Yet?

Klip můžete shlédnout v přiloženém videu a pokud se vám hudba bude líbit, tak nezapomeňte Tonyho podpořit, například zakoupením tracku na tomto odkaze.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.