Přichází nový Technics?

Pokud jste se po přečtení nadpisu, stejně jako autor těchto řádků, dostali do stavu absolutní blaženosti, tak zase velmi rychle vystřízlivějte. Proč tomu tak je, se dozvíte uvnitř článku.

Minulý rok firma Panasonic k radosti všech skalních fanoušků obnovila legendární značku Technics. Žádného z oldschoolových DJs však tato zpráva příliš nenadchla, protože se mezi plánovanými výrobky neobjevil žádný nový typ gramofonu, kterými je tato značka ve světě vyhlášena. To se však změnilo na evropském veletrhu spotřební elektroniky IFA 2015, kde Panasonic představil prototyp jejich nového gramofonu. Opět však není moc důvodů k radosti, protože zmíněný prototyp vypadá následovně a jak je z obrázku patrné, vývojáři před sebou mají ještě hodně práce.

whathifi-technics-turntable-2

Technicky nadaní gramofonoví geekové si mohou seznam všech nových zlepšení a vychytávek přečíst zde anebo se níže podívat na celé prezentační video. Výsledný gramofon v celé své kráse můžeme očekávat v průběhu roku 2016.

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.