Rozhovor s London Elektricity

Na internetovém serveru Drip.com nedávno vyšel rozhovor se zakladatelem světoznámého labelu Hospital Records Tony Colmanem aka London Elektricity. Co na sebe a svůj veleúspěšný projekt Tony prozradil, se můžete dočíst dále.

Tony se v rozhovoru rozpovídal o začátcích své hudební kariéry a vzniku labelu. Dále prozradil, který track z dílny London Elektricity formoval Hospital Records a následně podrobně rozebral první kontakty a tvorbu jednotlivých producentů, kteří jsou dnes nedílnou součástí labelu. Jestli se chcete dozvědět takové perličky, jako například kolik tracků za den vyprodukuje Logistics, jaké BPM používal High Contrast při tvorbě svých prvních hudebních počinů, jestli Tonymu vadí nepřesnosti v masteringu tracků anebo proč Hospital váhal, jestli se Netsky hodí do jejich kolektivu, tak neváhejte a čtěte zde.

Autor úvodní fotografie: Hana Makovcová

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.