Nový projekt DNBvilla.TV oficiálně spouští vysílání

Co se tak může stát, když se na jednom brněnském bytě sejdou tři drumandbassoví DJs, jedna GoPro kamerka a spousta alkoholu? Krom kocoviny občas vznikne i nějaký ten dobrý nápad a právě jedním z nich je DNBvilla.TV.

Nápad na spuštění pravidelných live streamů přišel jako blesk z čistého nebe a samotná realizace pak už byla otázkou několika dní. Výsledkem je projekt s názvem DNBvilla.TV, který slibuje pravidelné i nepravidelné živé videopřenosy drumandbassových mixů.

Screenshot oficiálního webu

Očekávat můžete vybraný průřez všemi spektry drumandbassu počínaje deepovými tóny tak hlubokými, že by se v porovnání s nimi červenal i Mariánský příkop, přes pohodové liquid funkové melodie až po temný a neúprosný neurofunk s občasnými úlety v podobě oldschoolového jungle či jump-upových žabiček. Za mixem se vystřídají jak samotní pořadatelé, tak i spousta zajímavých hostů ze spřátelených crew a nejen z nich.

Hlavním komunikačním kanálem projektu je facebooková fan page v tandemu s twitterovým účtem, kde se budou objevovat veškeré zprávy ohledně nadcházejících termínů a lineupů, stejně jako oznámení neplánovaných „practice“ streamů. Oficiální miniweb pak najdete na adrese http://dnbvilla.tv. Samotný stream poběží přes twitch a záznamy budou vyvěšovány na oficiálním youtube kanálu projektu.

První oficiální vysílání proběhne v pondělí 5.10. v 20:00 našeho času a za mixem se vystřídají zástupci brněnské Liquidators Crew Calli, 2Nine a Fish s posilou v podobě rezidentního DJe DNBvilla.TVCurly Bracket. Máte-li tedy rádi liquid, nezapomeňte se toto pondělí v osm naladit na http://dnbvilla.tv.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.