Exkluzivní minimix k novému albu London Elektricity

Are We There Yet je už v pořadí šesté album ze studia Tonyho Colmana a.k.a. London Elektricity, což je poměrně úctyhodný výkon vzhledem k tomu, že u toho zvládá ještě šéfovat celému Hospitalu a zároveň ještě plnit své otcovské povinnosti.

Pro zvědavce je tu nyní pětiminutový minimix, do kterého Tony nacpal všech čtrnáct tracků, které se na albu objeví. Čekat můžete co jiného než prvotřídní liquid funk, tak jak se na London Elektricity sluší a patří. Samotné album má pak naplánované datum vydání na 6. listopadu 2015, přičemž vyjde rovnou ve dvou verzích – jednak v klasické, čítající čtrnáct tracků, a pak také v deluxe edici, která obsahuje navíc sedm dalších tracků v podobě několika „instrumentálek“ (kterým ale na rozdíl od vokálu chybí druandbassový beat), jednoho remixu a obligátního DJmixu poskládaného z obsahu alba.

Předobjednávat klasickou verzi můžete skrze tento rozcestník, k deluxe edici se dostanete tudy.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.