Maduk míří do nemocnice

Nemusíte o něj mít ale strach, jedná se o špitál, kde se ošetřují jen zlomené beaty – talentovaný holandský producent Maduk se totiž nedávno exkluzivně upsal světovému lídrovi v oblasti liquid DnB music, britskému labelu Hospital Records. Detaily o Madukově cestě na pomyslný vrchol liquid funkového nebe a také informace o nových „medikamentech“, které pro nás chystá, se dočtete dále.

V současné době 24letý producent žijící v Amsterdamu o sobě dal poprvé vědět v roce 2011, kdy si připsal první zářez na svou pažbu v podobě tracku Avalon, který vydal na dnes již světoznámém labelu Liquicity. Pro úplnost pouze dodejme, že tento label původně vznikl jako YouTube channel, který Maduk pomáhal spoluzakládat.

O rok později následoval další úspěch v podobě vítězství remix contestu, který pořádali Matrix & Futurebound ke svému tracku All I Know.

Ve stejném roce Maduk také vyprodukoval Feel Good / Don’t be Afraid EP, které mu vyšlo u britského labelu Viper Recordings. Obzvláště skladba Feel Good je velmi vydařená a autor těchto řádků ji vřele doporučuje k poslechu.

Kromě již zmíněných labelů Liquicity a Viper Recordings se za svou dosavadní kariéru může Maduk chlubit zářezy u UFK anebo Fokuz Recordings a také vítězstvím prestižní Drum & Bass Arena 2014 Awards v kategorii „Newcomer Producent“.

No a co pro nás tento talentovaný umělec chystá v kolaboraci s jeho novým mateřským labelem? Všichni Madukovi fanoušci se mohou těšit na brzké vydání debutového EP/LP Not Alone, na kterém se podílel i Logistics. Datum releasu je stanoveno na 16. října, takže nám zbývají už jen dva týdny!

P.S.: Koho by uchvátila Madukova produkce a chtěl si zdarma stáhnout nějaké ty tracky, nechť zamíří na jeho FB profil do sekce Free Downloads! Speciálně track Hourglass za to opravdu stojí!

Autor úvodní fotografie: Hana Makovcová

Fish se o DnB začal zajímat v průběhu roku 2009, kdy nelegálně stáhl svůj první program pro DJe nazvaný VirtualDJ a od té chvíle byl jeho osud zpečetěn. Krátce na to si pořídil serióznější techniku a začal vystupovat na prvních parties. V současné době působí v brněnské Liquidators crew, se kterou pořádá pravidelné akce s názvem Broken Orchestra, zaměřené na subžánr DnB nazvaný Liquid Funk. Také se stará o chod sociálních sítí své crew a středečních DnB parties v brněnském klubu Perpetuum.