Nová sezóna brněnských DNB Wednesdays se nese ve znamení změn

Letošní festivalová sezóna se nachýlila ke svému konci a do ulic měst se pomalu začíná vkrádat zima, nahánějíc lidi zpět do klubů, které se na nastávající podzim pečlivě připravovaly. A brněnské Perpetuum, potažmo zdejší středeční DNB mejdany, není žádnou výjimkou – DNB Wednesdays prodělaly ke konci léta několik velkých změn.

Nový plakát DNB Wednesdays

První změnou je změna jména – odteď už žádné Bass Wednesday, drumandbass si prorazil svou cestu zpět do názvu akce, což úzce souvisí s vyškrtnutím jiných subžánrů z programu – nyní už vás ve středu v Perpetu bude čekat jen nefalšovaých 174BPM.

Další změnou je odteď už oficiálně navázaná spolupráce s dalšími dvěma hlavními brněnskými dnb uskupeními, v Perpetu se tak o středách budete moci pravidelně potkat se zástupci Pohon crew a Redrum crew a samozřejmě také s rezidentními Liquidators a Soul Ex Machina crew. Každé bandě připadne jedna středa, o kterou se organizačně bude starat, a pokud jich v měsíci náhodou vyjde pět, dostanou šanci i další DJs. Kromě výše zmíněných lineup občas okoření i nějaká ta lahůdka v podobě zajímavých hostů.

Poslední, za to navenek asi nejvíce viditelnou změnou, je kompletně nový grafický kabátek akce, počínaje novým designem letáků přes stylové covery jednotlivých střed až po facebookové a twitterové timeline úvodky samotných DJs.

Mírnou rekonstrukcí prošel krom konceptu středečních večírků i samotný klub, návštěvníky přivítají nově natřené stoly, nové koberce, opravené záchody, vyčištěná klimatizace a nová světla na parketě.

Přemýšlíte-li tedy, jak oslavit ten den, kdy se týden nachýlí blíže k víkendu, neváhejte a vyražte do Perpeta – středa je přece malý pátek. Rezidentní DJs vám zahrají výběr kvalitního DNB a levné ceny akčních drinků prozměnu zaručí kvalitní kocovinu, nemusíte-li tedy ve čtvrtek vstávat do práce.

Liquidators DNB středy

Pro pravidelný přísun aktuálních informací (lineupy, soutěže apod.) sledujte facebookovou stránku DNB Wednesdays.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.