DJ contest k desátému výročí DNB League

Světově známá česko-britská značka stylových konopných triček a mikin pro fanoušky drumandbassu DNB League oslavila letos svůj desátý rok existence a k příležitosti oslav tak rovnou vyhlásili i světový DJ contest, ve kterém můžete vyhrát jak věcné ceny (nejen) v podobě ohozů z jejich katalogů, tak hraní (nejen) v pražském Stormu. 

Pravidla jsou poměrně stručná – set musí mít okolo 45 minut a musí obsahovat hlavně DNB, pro kvalifikaci je pak akorát nutné, aby měl set na mixcloudu alespoň 20 srdíček. Co se týče subžánru či techniky, v pravidlech o tom není sebemenší zmínka.

Uzávěrka je až 15. října, takže na nahrání vlastního setu je ještě spousta času. Vyhlášení vítězů vybraných porotu pak proběhne o patnáct dní později, 30. října. Dosavadní zaslané sety si můžete poslechnout na oficiálním mixcloudu soutěže:

Výherních míst je hned několik, přičemž první tři budou kromě věcných cen odměněni také vystavením svého setu na homepage DNB League po celý jeden rok. Pro kompletní seznam umístění a výher a také přesné znění pravidel navštivte oficiální stránku soutěže na webu DNB League.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.