Srpnové novinky na Fokuz Recordings

Srpen byl u Fokuz Recordings poměrně rušný – na pultech digitálních shopů se v druhé půlce prázdnin objevil ne jeden či dva, ale hned čtyři nové releasy, přičemž dva z nich jsou sotva den staré. Pojďme se na ně podívat trochu více zblízka.


 

Hosta - Lost In Tokyo EP

Hosta – Lost In Tokyo EP

Prvním releasem představeným v tomto článku je atmosférické EP s poetickým názvem Lost In Tokyo, které má na svědomí manchesterský producent Hosta. Dva procítěné tracky s názvy Lost In Tokyo a Reminiscence jsou jako balzám na duši fanoušků inteligentního DNB.

 


 

Actraiser - Lonely Traveller LP

Actraiser – Lonely Traveller EP

Druhou žhavou novinkou je LP od bristolského producenta ActRaisera. S přivřením očí by se dalo říct, že je to album debutové, ale není to tak úplně pravda – jedno LP sice vydal již dříve, ale drumandbassu byste se na něm nedohledali (album s názvem Art Of Balance obsahuje především house a downtempo). Lonely Traveller je však prvotřídní záležitost přímo napakovaná atmosférickými liquidy. Zatím ho však najdete pouze jako Beatport exclusive.

 


 

Skyweep - Curse Of Abyss

Skyweep – Curse Of Abyss

Třetí release, jehož stvořitelem je moldávský producent Skyweep, hraje na o něco temnější a tvrdší notu, jak by se ostatně od neméně poetického názvu dalo očekávat. Tracky Curse Of Abyss a Sweet Sunday by vám rozhodně neměly uniknout.

 


 

Nelver - Falling EP

Nelver – Falling EP

Posledním z výčtu novinek je další dvoutrackové EP, tentokrát od liquidového mistra z ruska zvoucího se Nelver. Na scéně není žádným nováčkem a tahle vychillovaná deska to jen a jen potvrzuje. A její název vzhledem k názvu desky předešlé už naznačuje solidní konspiraci!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.