Video: Amaro and Walden’s Joyride

Který kluk nesnil jako malý o tom, jak venku prohání autíčko na ovládání? Amaro and Walden’s Joyride je unikátní videoklip natočený bandou nadšenců (kteří už teda stihli vyrůst), co pár těch autíček vzali, k tomu přibalili GoPro kamerky a vyrazili do ulic Londýna trochu si pohrát. Pak své záběry ještě předali animátorům, kteří do autíčka posadili Amara a Waldena, dvě kreslené hipster-příšerky, jež klipu doslova vdechují život a divák tak se zatajeným dechem sleduje, co všechno je při jejich zběsilé projížďce potká. Drumandbass se do videa dostal vlastně jen náhodou, ale sedne tam jako nic jiného!

 

 

Autoři mimochodem udělali i stručnou webovku o tom, jak video vznikalo – je to opravdu zajímavé pokoukání! A pokud by se vám líbil track z videa, tak je mimochodem zdarma ke stažení (za nějaký ten share nebo like) zde.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.