Navrhni potisk nových triček Blackout Music

Tak tohle je pecka pro všechny grafiky – Black Sun Empire vyhlásili soutěž o návrh potisku nových triček pro jejich label Blackout Music! Je na čase pozapínat Photoshopy a Illustratory, chopit se myší či stylusů a pustit se do práce, motivace je více než dobrá – kromě odměny v podobě peněz, triček a dobrého pocitu výherce získá i možnost osobně se s BSE potkat na některé z jejich akcí.

 

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:

 

  • Design musí být ve formátu JPG a je potřeba uchovat i původní PSD (nebo AI, prostě zdrojový soubor s grafikou)
  • Design musí být v rozlišení 300DPI
  • Design musí být ve formátu A2
  • Design musí obsahovat maximálně 5 barev

 

Hotový návrh pak musíte zaslat na mail info@blackoutmusic.nl a do předmětu uvést „Shirt Design Contest Submission (vaše jméno)„. Uzávěrka soutěže je 31. srpna, na tvorbu návrhů je tím pádem spoustu času.

 

A jaké že jsou teda ty výhry? Nejlepší návrh bude oceněn pěticí triček, finanční částkou o výši 200€ a možností setkat se s Black Sun Empire na akci dle vlastního výběru (kromě festivalů, škoda).

 

Logo Blackout Music si můžete stáhnout ve formátu AI odsud: http://www.blacksunempire.com/design/blackout-big-vector.ai
Použitý font je Agency FB.

 

Originální zadání soutěže najdete na instagramovém účtu Blackout Music.

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.