Ohákni se na léto v DNB stylu

U Metalheadz a Shogun Audio myslí na SWAG svých fanoušků ve dne v noci. Metalheadz dnes uvedli na svém eshopu nový produkt v podobě slunečních brýlí, za které by se nemusel stydět ani sám Goldie – mají totiž zlaté nožičky s laserově gravírovaným logem labelu a vaše oči zaručeně ochrání před nenechavými slunečními paprsky či zvídavými zraky ostatních návštěvníků párty. V Shogun Audio shopu se prozměnu nedávno objevily nové stylové snapbacky, se kterými se vám v pařáku nepřipeče pleš, a také dvě mikiny, tričko, fusekle (kdybyste náhodou nevěděli co do sandálí), taška a slipmaty. Chcete-li být na letních fesťácích dostatečně cool, tyhle doplňky prostě musíte mít.

 

Shogun Audio Snapback

 

Shogun Audio snapbacky jsou k sehnání v jejich eshopu za 30 liber, což vyjde v současném kurzu na cca 1140 korun (bez poštovného). Mikiny pak stojí 40 liber (1520,-), trička 22 liber (840,-), fusekle 10 liber (380,-), tašky 5 liber (190,-) a slipmaty 15 liber (570,-).

 

Zlaté Metalheadz brejle

 

Goldieho +3 to SWAG brejle se dají pořídit v Metalheadz shopu za podobnou cenu, konkrétně 25 liber, což dělá v překladu nějakých 950,- (opět bez poštovného).

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.