Poslední šance odeslat svůj mix do RAM DJ contestu

Aktuálně stále ještě probíhá RAM Sundown DJ Competition, konec se však blíží mílovými kroky. Chcete-li zkusit své štěstí v téhle soutěži a doposud jste neodeslali svůj set, máte nejvyšší čas, neboť desátého července se brány k chlastu, kurvám a chlebíčkům nadobro uzavřou.

Pravidla jsou jasně daná – set musí mít mezi 30ti a 60ti minutami, musí být nahraný na mixcloudu, musí být pojmenovaný jako „RAM Sundown DJ Competition + vaše DJ jméno“, musí obsahovat také tag „RAM Sundown DJ Competition“, musí mít vyplněný tracklist a musí také obsahovat soutěžní artwork.

Odkaz na mixcloudový set je pak potřeba ještě nasdílet na všech možných sociálních sítích s označením RAM Records a pak už jen stačí prosit všechny známé o hlas – 10 setů s nejvyšším počtem hlasů postoupí do finále, ve kterém budou nakonec vybráni 3 DJs, kteří se postaví na pomyslné stupně vítězů.

Výherci budou vyhlášeni 31. července. Absolutní vítěz získá možnost zahrát si na Sundown Festivalu (včetně dopravy tam a zpět zařízené pořadateli), 4 VIP lístky a merchandise balíček RAM Records k tomu. Druhý finalista si odnese 2 VIP lístky a taktéž jeden merch balíček, poslední umístěný pak dostane už jen dva obyčejné lístky na festival jako cenu útěchy.

Všechny soutěžní sety (a že jich není málo) si můžete poslechnout na mixcloudové stránce soutěže, kde najdete mimo jiné i plné znění pravidel či třeba složení zmíněného merchandise balíčku.

 

Zdroj: https://www.mixcloud.com/competitions/ram-sundown-mixcloud-2015-dj-competition/

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.