Vychází nové EP Volatile Cycle, koukni na videoklip k pecce 24 Hours

Volno, vedro…video! Dnes je na denním pořádku kromě zevlování (upřímná soustrast všem pracujícím) a snahy se v v tom vedru nerozpustit také nový klip k pecce 24 Hours, která ještě společně s druhým trackem Shiver právě dnes vyšla na labelu Icarus Audio v rámci 24 Hours EP. Volatile Cycle (známí také jako Volatile Psycle) se tentokrát trefili opravdu do černého, tahle deepová pecka šlape neskutečně a vokál MC Nukleara z ní dělá opravdového zabijáka parketů. A jestli máte stejný názor, pak pro vás mám skvělou zprávu – Volatile Cycle vystoupí již příští weekend v pražském Crossu v rámci akce Double Trouble. Více info uvnitř!

 

 

 

EP je bohužel zatím k dostání jen jako Beatport Exclusive (ach, Beatporte, stay ZMRD), na Google Music bude ke stažení až 20.7. a jinde pro jistotu zatím není k dispozici ani předobjednávka. Níže následuje plakát o Double Trouble, kde vystoupí nejen Volatile Cycle, ale i Intelligent Manners a Phase. Škoda propásnout! FB event zde.

 

Plakát na Double Trouble, 15.7. v pražském klubu Cross
Plakát na Double Trouble, 15.7. v pražském klubu Cross
2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.