Soutěž o hudební hračky s Point Blank

Světově známá hudební škola Point Blank, proslulá svými online i „fyzickými“ kurzy, vyhlašuje soutěž pro všechny DJs a producenty. Tedy, ne jen pro ně, zůčastnit se může úplně každý, ale výhry v hodnotě třinácti set liber se budou hodit především právě různým hudebním hračičkům. Stačí jen málo a můžou být právě vaše.

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na jejich soutěžní stránce, než odbije půlnoc desátého července. Pak už stačí jen hledat čtyřlístky, nahánět kominíky, rozbíjet talíře a doufat, že to na vás padne.

Ceny jsou všehovšudy dvě, jak je ostatně vidno z titulního obrázku. První cena obsahuje  Novation Launchkey 25 MKII, Novation Launchpad MKII, Audiohub 2×4 a jeden online kurz, druhá cena má podobu „nahrávacího studia pro iPad“ – Focusrite iTrack Dock, a to rovnou včetně iPadu. Tak hodně štěstí!

2Nine působí na drumandbassové scéně aktivně od roku 2008. Krom DJingu se v rámci scény věnuje také grafice, psaní a experimentům s produkcí. Po smrti serveru drumandbass.cz, pro který dříve psal, založil one man show DNBlog.cz.